Odkazy

Print

Soutěže Českého svazu vzpírání

Soutěže Českého svazu vzpírání
Není k dispozici žádný popis
Datum Název soutěže Pořadatel Město
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.B) SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
22.02. 1. kolo ligy juniorek TJ TŽ Třinec Třinec
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) Chomutov Chomutov
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
07.03. 1. kolo 1. ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
14.03. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
14.03. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ Holešov Holešov
21.03. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
21.03. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.B) SPČ Olomouc Olomouc
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.A) SKV Teplice Teplice
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
18.04. 1. kolo 1. ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
01.05. 2. kolo 1. ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
16.05. - 17.05. Mistrovství ČR mužů a žen PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
30.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let TJ Baník Sokolov Sokolov
06.06. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
06.06. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
13.06. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
13.06. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.B) TAK Hellas Brno Brno-Obřany
20.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
27.06. 2. kolo ligy juniorek TJ Holešov Holešov
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) Sokol Moravská Ostrava Ostrava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
03.10. - 04.10. 2. kolo 1. ligy mužů a 3. kolo 1. ligy žen PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ Holešov Holešov
17.10. Mistrovství ČR starších žáků do 15 let TJ Start VD Plzeň Plzeň
24.10. Mistrovství ČR mladších žáků do 13 let SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
31.10. 3. kolo 1. ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
07.11. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let TJ Holešov Holešov
14.11. 3. kolo 2. ligy mužů + 3. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
14.11. 3. kolo 2. ligy mužů + 3. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ TŽ Třinec Třinec
21.11. 3. kolo 3. ligy mužů (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
21.11. 3. kolo 3. ligy mužů (sk.B) TJ Lonka Příbor Příbor
21.11. Finále ligy mladších žáků - -
28.11. Finále ligy starších žáků - -
28.11. Kvalifikace do 1. ligy mužů a žen - -
05.12. Finále ligy juniorů - -
05.12. Kvalifikace do 2. ligy mužů - -
05.12. 3. kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava