Odkazy

Každoročně jsem v létě generoval půlroční tabulky ke stejnému datu. Letos to nejde, protože, soutěže běží každý týden – i v prázdninových měsících – a je to tak dobře.

Do dvojbojových rankingů jsou tedy, narozdíl od těch sinclairovských, započteny výsledky dalších soutěží, které se mezitím konaly. Z velké části i z ME 15 a 17letých, které ještě v době uzavření těchto tabulek probíhalo. Zbývající výkony z evropského šampionátu nejmladší kategorie budou samozřejmě rovněž zařazeny do databáze, hned jak se zbývající soutěže ME 15 a 17 uskuteční. Výkony budou započteny už v příštích tabulkách – oddílů podle Sinclaira. Po této várce ještě bude následovat komplet věnovaný Masters (v něm najdete i pořadí podle dvojboje této věkové skupiny).

Číst dál...

Těžko přesně stanovit polovinu sezóny, když vlastně, kvůli posunu termínů, odpadla letní přestávka. Nakonec jsem se rozhodl pro uzavření první poloviny vzpěračského roku po olympijských hrách… po nichž zůstal v kalendáři aspoň jeden volný víkend.

Číst dál...

Pořadí žen a mužů (a oddílů) a Sinclair Masters

Protože se nyní hodně soutěží, připravil jsem další průběžné tabulky. I z toho důvodu, že za pouhých 14 dnů zvedalo letos poprvé dalších 52 mužů a 16 žen (a mnozí, co už letos závodili si polepšili letošní nejlepší výkony). Tato čísla se jistě zvýší po úvodních kolech žákovské ligy a dalších kláních.

Oproti předchozím průběžným tabulkám, najdete nyní navíc rankingy Masters (žen i mužů) podle Sinclaira.

Klasické, rozsáhlé tabulky uveřejním po skončení první části sezóny, tj. až v srpnu.

Číst dál...

Před nadcházejícím šampionátem dospělých přináším, pro Vaši lepší orientaci i motivaci účastníků mistrovství, aktuální tabulky ve dvojboji a podle Sinclaira. Ve dvojboji najdete pořadí TOP 20, v Sinclairovi TOP 50. Je potěšující, že už nyní máme 14 žen s hodnotou vyšší než 200 bS a více než 50 mužů s více než 300 bS.

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

Ženy neumdlévají ve vzestupu

Číst dál...

Nová kniha nejenom pro vzpěrače!

 

Číst dál...

Většinou více problémů, než radosti

Číst dál...

Máme talenty – ale je třeba rozvíjet jejich nadání

Číst dál...