Odkazy

Únor
12. 1. kolo ligy mladších žáků Teplice, Příbor
19. 1. kolo ligy starších žáků Sokolov, Holešov
26. 1. kolo III.ligy mužů Plzeň
Březen
12. 1. kolo ligy žen a juniorek Bohumín
19. 1. kolo 1.ligy mužů Bohumín
19.-20. Mezinárodní turnaj juniorů do 17 let Košice
26. Valná hromada ČSV Praha
Duben
2. 1. kolo 1.ligy juniorů Havířov
9. 1. kolo II.ligy juniorů Sokolov, Havířov
16.-25. Mistrovství Evropy mužů a žen Sofia
16. Mistrovství ČR Masters Plzeň
23. 1. kolo II.ligy mužů Teplice, Brno
30. Mistrovství ČR juniorů do 17 let Bohumín
Květen
7. 2. kolo ligy mladších žáků Sokolov, Zlín
14. 2. kolo 1.ligy mužů Sokolov
18.-25. Mistrovství světa juniorů do 20 let Busan (Korea)
21. 2. kolo ligy starších žáků Rotava, Bohumín
22.-28. Mistrovství Evropy Masters Dolný Kubín
28. 2. kolo 1.ligy juniorů Teplice
27.-28. 2nd Grand Prix of Salzburg only for women Bischofshofen (Rakousko)
Červen
4. 2. kolo II.ligy mužů Plzeň, Havířov
4. Mistrovství ČR mladších žáků Příbor
3.-5. 41 th Alpe Adria Tournament Mödling
11. 2. kolo ligy žen a juniorek Bohumín
16.-20. Europan Promotion Cup Udine
18. 2. kolo II.ligy juniorů Plzeň, Ostrava
25. Mistrovství ČR starších žáků Sokolov
Červenec
22.-31. World Masters Games Edmonton
Srpen
21.-28. Mistrovství Evropy juniorů do 17 let Sofia
Září
17. 3. kolo ligy starších žáků Teplice, Příbor
17.-18. Trenčín Cup Trenčín
24. VC Sokolova, MVC Bohumína Sokolov, Bohumín
Říjen
1. 3. kolo ligy mladších žáků Teplice, Havířov
1.-9. Mistrovství Evropy juniorů do 20 let Trenčín
8. 4. kolo ligy starších žáků Plzeň, Ostrava
15. Mistrovství ČR žen + J-17 + J-20 Ostrava
15. 2. kolo III.ligy mužů Sokolov, Zlín
22. Mistrovství ČR juniorů do 20 let Sokolov
28. 3. kolo II.ligy mužů Teplice, Příbor
Listopad
5. Mistrovství ČR mužů Havířov
9.-21. Mistrovství světa mužů a žen Doha
12. Finále ligy starších žáků  
12. 3. kolo III.ligy mužů Třinec
19. 3. kolo 1.ligy juniorů Bohumín
26. 3. kolo ligy žen a juniorek Ostrava
26. 3. kolo II. ligy juniorů Sokolov, Holešov
Prosinec
3. 3. kolo I. ligy mužů Havířov
3. Kvalifikace do II.ligy mužů  
10. Finále ligy mladších žáků  
10. TOP 12 Havířov
10. Kvalifikace do 1. ligy mužů  
17. Vánoční pohár Brna Brno