Odkazy

Termín: 2.-3.10.2020, místo: Nidzica, Polsko

Číst dál...

Termín: 26.9.2020, místo: Teplice

Číst dál...

Termín: 26.9.2020, místo: Horní Suchá

Číst dál...

Termín: 5.9.2020, místo: Bohumín

Číst dál...

Dne 8.8.2020 se v Brně v prostorách klubu TAK Hellas Brno, oddíl vzpírání uskutečnilo přátelské utkání mezi klubem TAK Hellas Brno a Klubem z Maďarska PSE Pécs.TAK Hellas Brno po týdenním soustředění potřeboval změřit sílu svých svěřenců, tak si pozval soupeře z Maďarska. Soutěžili mezi sebou družstva i jednotlivci. S výkony svých svěřenců z Brna byl trenér velice spokojen - viz výsledky v odkaze.

Číst dál...

Vedení oddílu TŽ Třinec vzpěračské veřejnosti oznamuje, že z organizačních důvodů se plánovaná Velká cena mládeže Třince, která se měla konat dne 26. 9. 2020, nebude konat.

Číst dál...

Termín: 7.-8.8.2020, místo: SKV CWG Bohumín

Číst dál...

Termín: 26.9.2020, místo: Teplice

Číst dál...

Dne 7. 8. 2020 se v Ludgeřovicích na fotbalovém hřišti konala tradiční exhibice mládeže ve vzpírání. Hlavní organizátor a trenér oddílu SKV Ludgeřovice Oldřich Tchurz dokázal přivést na start účastníky z Horní Suché, Havířova, Ostravy, Třince, Bohumína, Kysuckého Nového Mesta a samozřejmě své svěřence. Přítomno bylo i několik členů mládežnické reprezentace. Soutěž zahájili mladší žáci s pokračováním starších žáků, juniorek a juniorů. Všichni startující obdrželi upomínkovou cenu. V soutěži bylo neoficiálně překonáno několik národních rekordů a soutěž se tak stala přehlídkou vynikajících výsledků. Po soutěži bylo účastníkům nabídnuto osvěžující občerstvení. Vynikající nápad uprostřed letních prázdnin povzbudil naše mladé sportovce do dalšího náročného tréninku.

Číst dál...

Termín: 11.7.2020, místo: Zlín

Číst dál...