Odkazy

Panamerická federace vzpírání organizuje tuto sobotu v 16:00 v Limě online seminář, ve které seznámí rozhodčí a trenéry vzpírání s technickými a soutěžními pravidly. Online seminář bude veden v angličtině, španělštině se simultánním překladem do portugalštiny. V semináři budou přednášet prezident technické komise PAWF Joe Triolo (USA), členka technické komise PAWF Maritza Ortiz (DOM) a člen technické komise IWF Italo Barattini (CHI). Průběh semináře lze sledovat na Zoom a další stream bude k dispozici na kanálu YouTube Panamerické federace vzpírání.

Číst dál...

Předseda komise rozhodčích Ing. Jaromír Jílek poskytl ke zveřejnění nominaci rozhodčích na mistrovství České republiky žen a mužů, které se bude konat ve dnech 16. – 17. 5. 2020 v Praze ve Stromovce.

Číst dál...

Vážení kolegové rozhodčí. Z rozhodnuti finanční komise ČSV (oznámené na VR dne 12/2/2020) se pro letošní rok navyšuje poštovné z 19Kč na 25 Kč a stravné z 80 kč na 100kč, zároveň je stanovisko finanční komise ČSV to, že se náhrady rozhodčím budou proplácet v momentě až dorazí prostředky z MŠMT do programu 5 dle předsedy finanční komise p.Ereta pravděpodobně nejdříve koncem března.

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Dne 23. 11. 2019 se bude ve vzpírárně Zděnka Zachardy v Plzni v Květné ulici E414 od 11 hodin uskutečněno doškolení rozhodčích a v případě zájmu školení nových adeptů této řehole pro oblast Čechy. Týká se rozhodčích z Chebu, Kraslic, Rotavy, Sokolova, Nové Role, Plzně, Chomutova, Meziboří Teplic, Brandýsa nad Labem a Prahy. Školení a doškolení se mohou zúčastnit i rozhodčí z oblastí „B“ a „C“, pokud nemohou být při školení ve svých regionech.

 

Dne 29. 11. 2019 v Horní Suché Centrum Sušanka od 16 hodin bude provedeno školení a doškolení rozhodčích pro oblast „B“ (Severní Morava) tzn. akce je pro rozhodčí a zájemce o tuto funkci z Ostravy, Havířova, Bohumína, Třince, Příbora, Horní Suché, Šumperku dále se mohou zúčastnit ti, kteří se nemohli zúčastnit při termínu ve svém regionu.

Číst dál...

Dne 8. 11. 2019 proběhne školení (v případě nových zájemců o funkci rozhodčího) a doškolení rozhodčích pro oblast „C“ (Jižní Morava). Školení se bude konat ve Sportovní hale Policejní školy v Holešově od 16 hodin. Školení je organizováno pro Brno, Nový Hrozenkov, Boskovice, Žďárnou, Zlín, Holešov, Strážnici, Kroměříž, Olomouc, Náměšť. Pokud se zájemce nemohl zúčastnit školení ve své oblasti („A“+“B“), jeho přítomnost je v takovém případě možná.

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

Podkategorie