Odkazy

V příloze naleznete zpracovaný tiskopis pro výplatu rozhodčích. Je to ve Wordu, tak lze vepisovat přímo do souboru. Jsou tam upraveny finanční částky pro rok 2021, jinak lze kdykoliv změnit.

Číst dál...

 

Číst dál...

Panamerická federace vzpírání organizuje tuto sobotu v 16:00 v Limě online seminář, ve které seznámí rozhodčí a trenéry vzpírání s technickými a soutěžními pravidly. Online seminář bude veden v angličtině, španělštině se simultánním překladem do portugalštiny. V semináři budou přednášet prezident technické komise PAWF Joe Triolo (USA), členka technické komise PAWF Maritza Ortiz (DOM) a člen technické komise IWF Italo Barattini (CHI). Průběh semináře lze sledovat na Zoom a další stream bude k dispozici na kanálu YouTube Panamerické federace vzpírání.

Číst dál...

Předseda komise rozhodčích Ing. Jaromír Jílek poskytl ke zveřejnění nominaci rozhodčích na mistrovství České republiky žen a mužů, které se bude konat ve dnech 16. – 17. 5. 2020 v Praze ve Stromovce.

Číst dál...

Vážení kolegové rozhodčí. Z rozhodnuti finanční komise ČSV (oznámené na VR dne 12/2/2020) se pro letošní rok navyšuje poštovné z 19Kč na 25 Kč a stravné z 80 kč na 100kč, zároveň je stanovisko finanční komise ČSV to, že se náhrady rozhodčím budou proplácet v momentě až dorazí prostředky z MŠMT do programu 5 dle předsedy finanční komise p.Ereta pravděpodobně nejdříve koncem března.

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Dne 23. 11. 2019 se bude ve vzpírárně Zděnka Zachardy v Plzni v Květné ulici E414 od 11 hodin uskutečněno doškolení rozhodčích a v případě zájmu školení nových adeptů této řehole pro oblast Čechy. Týká se rozhodčích z Chebu, Kraslic, Rotavy, Sokolova, Nové Role, Plzně, Chomutova, Meziboří Teplic, Brandýsa nad Labem a Prahy. Školení a doškolení se mohou zúčastnit i rozhodčí z oblastí „B“ a „C“, pokud nemohou být při školení ve svých regionech.

 

Dne 29. 11. 2019 v Horní Suché Centrum Sušanka od 16 hodin bude provedeno školení a doškolení rozhodčích pro oblast „B“ (Severní Morava) tzn. akce je pro rozhodčí a zájemce o tuto funkci z Ostravy, Havířova, Bohumína, Třince, Příbora, Horní Suché, Šumperku dále se mohou zúčastnit ti, kteří se nemohli zúčastnit při termínu ve svém regionu.

Číst dál...

Dne 8. 11. 2019 proběhne školení (v případě nových zájemců o funkci rozhodčího) a doškolení rozhodčích pro oblast „C“ (Jižní Morava). Školení se bude konat ve Sportovní hale Policejní školy v Holešově od 16 hodin. Školení je organizováno pro Brno, Nový Hrozenkov, Boskovice, Žďárnou, Zlín, Holešov, Strážnici, Kroměříž, Olomouc, Náměšť. Pokud se zájemce nemohl zúčastnit školení ve své oblasti („A“+“B“), jeho přítomnost je v takovém případě možná.

Číst dál...

 

Číst dál...

Podkategorie