Leden | ||
---|---|---|
07.01. |
|
|
14.01. |
|
|
21.01. |
|
|
27.-28.01. |
Seminář trenérů |
Praha |
28.01. |
|
|
Únor | ||
04.02. |
|
|
11.02. |
1. kolo ligy ml. a st. žáků |
|
18.02. |
|
|
25.02. |
1. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
|
Březen | ||
03.03. |
|
|
10.03. |
|
|
17.-18.03. |
1. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů + žen/jun |
|
24.03. |
VH ČSV |
Praha |
31.03. |
1. kolo II. ligy mužů |
|
Duben | ||
06.-16.04. |
ME – mužů a žen Continental Olympic Qualification Event |
Antalya - TUR |
07.04. |
Velikonoce |
|
14.04. |
1. kolo III. ligy mužů |
|
21.04. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
|
28.04. |
M-ČR masters |
|
Květen | ||
05.05. |
2. kolo ligy ml. a st. žáků |
|
06.-18.05. |
MS juniorů do 20 let |
Antigua - GUA |
12.05. |
2. kolo III. ligy mužů |
|
19.05. |
Mistrovství ČR juniorů do 20, juniorek do 23 a žen |
|
26.05. |
2. kolo II. ligy mužů |
|
Červen | ||
02.-09.06. |
ME masters |
Lankaran (Ázerbájdžán) |
09.06. |
Mezinárodní mistrovství ČR mužů |
|
16.06. |
Mistrovství ČR starších žáků |
|
23.06. |
|
|
30.06. |
|
|
Červenec | ||
07.07. |
|
|
14.07. |
|
|
21.07. |
|
|
27.07.-12.08 |
Olympic Games |
London - GBR |
28.07. |
|
|
Srpen | ||
04.08. |
|
|
11.08. |
|
|
18.08. |
|
|
25.08.-02.09. |
ME – 17 let |
Constanta - ROU |
25.08. |
|
|
Září | ||
01.09. |
|
|
08.09. |
|
|
15.-22.09. |
MS Masters |
Lvov - Ukrajina |
16.-22.9. |
MS J-17 let |
Košice - SVK |
22.09. |
3. kolo ligy ml. a st. žáků |
|
29.09. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
|
Říjen | ||
06.10. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev žen a juniorek |
|
13.10. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů |
|
20.10. |
Mistrovství ČR juniorů do 17 a juniorek do 17 a 20 let |
|
27.10. |
4. kolo ligy ml. a st. žáků |
|
Listopad | ||
03.11. |
Finále ligy juniorů |
|
10.11. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev žen a juniorek |
|
17.11. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů |
|
24.11. |
3. kolo II. ligy mužů |
|
|
3. kolo III. ligy mužů |
|
29.11.-09.12. |
ME – do 20 let a 23 let |
Eilat - ISR |
Prosinec | ||
01.12. |
M-ČR ml. žáků+finále ligy ml. žáků, kvalifikace do I. ligy, |
|
08.12. |
Finále ligy starších žáků |
|
|
Kvalifikace do II. ligy |
|
15.12. |
|
|
22.12. |
|
|
29.12. |
|
|