Před časem byla zveřejněna možnost reprezentovat Českou republiku v týmech mužů a žen na soutěži Visegrádská čtyřka Masters. Aktuálně zbývá v mužském týmu obsadit už pouze jedno poslední místo, takže pokud má někdo zájem reprezentovat, stačí se ozvat.
V ženském týmu máme v tuto chvíli jednu zájemkyni, takže stále hledáme další závodnice.
Hlavní změnou je ale přesun termínu soutěže na 18. července!!!
Odkaz k události:
https://www.vzpirani.cz/aktuality/2-rocnik-v4-masters-bude-v-madarsku
© 2025 Simple Engineering s. r. o., Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek, Starý web
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO