Únor |
12. |
1. kolo ligy mladších žáků |
Teplice, Příbor |
19. |
1. kolo ligy starších žáků |
Sokolov, Holešov |
26. |
1. kolo III.ligy mužů |
Plzeň |
Březen |
12. |
1. kolo ligy žen a juniorek |
Bohumín |
19. |
1. kolo 1.ligy mužů |
Bohumín |
19.-20. |
Mezinárodní turnaj juniorů do 17 let |
Košice |
26. |
Valná hromada ČSV |
Praha |
Duben |
2. |
1. kolo 1.ligy juniorů |
Havířov |
9. |
1. kolo II.ligy juniorů |
Sokolov, Havířov |
16.-25. |
Mistrovství Evropy mužů a žen |
Sofia |
16. |
Mistrovství ČR Masters |
Plzeň |
23. |
1. kolo II.ligy mužů |
Teplice, Brno |
30. |
Mistrovství ČR juniorů do 17 let |
Bohumín |
Květen |
7. |
2. kolo ligy mladších žáků |
Sokolov, Zlín |
14. |
2. kolo 1.ligy mužů |
Sokolov |
18.-25. |
Mistrovství světa juniorů do 20 let |
Busan (Korea) |
21. |
2. kolo ligy starších žáků |
Rotava, Bohumín |
22.-28. |
Mistrovství Evropy Masters |
Dolný Kubín |
28. |
2. kolo 1.ligy juniorů |
Teplice |
27.-28. |
2nd Grand Prix of Salzburg only for women |
Bischofshofen (Rakousko) |
Červen |
4. |
2. kolo II.ligy mužů |
Plzeň, Havířov |
4. |
Mistrovství ČR mladších žáků |
Příbor |
3.-5. |
41 th Alpe Adria Tournament |
Mödling |
11. |
2. kolo ligy žen a juniorek |
Bohumín |
16.-20. |
Europan Promotion Cup |
Udine |
18. |
2. kolo II.ligy juniorů |
Plzeň, Ostrava |
25. |
Mistrovství ČR starších žáků |
Sokolov |
Červenec |
22.-31. |
World Masters Games |
Edmonton |
Srpen |
21.-28. |
Mistrovství Evropy juniorů do 17 let |
Sofia |
Září |
17. |
3. kolo ligy starších žáků |
Teplice, Příbor |
17.-18. |
Trenčín Cup |
Trenčín |
24. |
VC Sokolova, MVC Bohumína |
Sokolov, Bohumín |
Říjen |
1. |
3. kolo ligy mladších žáků |
Teplice, Havířov |
1.-9. |
Mistrovství Evropy juniorů do 20 let |
Trenčín |
8. |
4. kolo ligy starších žáků |
Plzeň, Ostrava |
15. |
Mistrovství ČR žen + J-17 + J-20 |
Ostrava |
15. |
2. kolo III.ligy mužů |
Sokolov, Zlín |
22. |
Mistrovství ČR juniorů do 20 let |
Sokolov |
28. |
3. kolo II.ligy mužů |
Teplice, Příbor |
Listopad |
5. |
Mistrovství ČR mužů |
Havířov |
9.-21. |
Mistrovství světa mužů a žen |
Doha |
12. |
Finále ligy starších žáků |
|
12. |
3. kolo III.ligy mužů |
Třinec |
19. |
3. kolo 1.ligy juniorů |
Bohumín |
26. |
3. kolo ligy žen a juniorek |
Ostrava |
26. |
3. kolo II. ligy juniorů |
Sokolov, Holešov |
Prosinec |
3. |
3. kolo I. ligy mužů |
Havířov |
3. |
Kvalifikace do II.ligy mužů |
|
10. |
Finále ligy mladších žáků |
|
10. |
TOP 12 |
Havířov |
10. |
Kvalifikace do 1. ligy mužů |
|
17. |
Vánoční pohár Brna |
Brno |