Termín |
Soutěž |
Místo |
Vrchní rozhodčí a zástupce SK ČSV |
Rozhodčí |
11. 02. |
1. kolo ligy juniorů „A“ |
Teplice |
Petr Radouš |
K. Türbová, N. Kabelková, V. Jaroš, Richter |
11. 02. |
1. kolo ligy juniorů „B“ |
Havířov |
Jaroslav Thér |
S. Lepíková, J. Vicián, A. Cienciala, Z. Chovanec, B. Gospoš |
11. 02. |
1. kolo ligy juniorů „C“ |
Boskovice |
Jarmila Kaláčová |
L. Liška, T. Kejík, A. Špidlík, J. Janeba, Z. Sekanina |
18. 02. |
1. kolo ligy juniorek |
Ostrava |
Petra Klimparová |
M. Poláková, T. Poles, J. Kubík, M. Kubík |
25. 02. |
1. kolo I. ligy žen |
N. Hrozenkov |
Marie Orságová |
J. Kaláčová, O. Kužílek, A. Špidlík, J. Votánek |
25. 02. |
1. kolo II. ligy žen |
Sokolov |
Jaromír Jílek |
P. Kocurová, V. Zázvorka, A. Kocur, M. Polanský |
04. 03. |
1. kolo I. ligy mužů |
Havířov |
Martin Kubík |
S. Lepíková, L. Lozová, J. Vicián, M. Kopecký, H. Stružka JURY: Z. Chovanec, A. Cienciala, M. Foltyn |
04. 03. |
1. kolo II. ligy mužů „A“ |
Slavoj Plzeň |
Václav Zázvorka |
V. Věžníková , D. Lokingová, Vodička, D. Šanda, R. Háva |
04. 03. |
1. kolo II. ligy mužů „B“ |
Holešov |
Ladislav Doležal |
J. Kaláčová, J. Brázdil, D. Kolář jr., A. Špidlík, J. Votánek |
11. 03. |
1. kolo III. ligy „A“ |
Nová Role |
Miloslav Polanský |
P. Kocurová, Beran, J. Jílek, P. Hudeček, V. Manhart, A. Kucur, A. Palička, M. Šváb |
11. 03. |
1. kolo III. ligy „B“ |
Holešov |
Daniel Kolář |
J. Kaláčová, L. Doležal, D. Kolář jr., J. Kolář, P. Navrátil, O. Kužílek, A. Špidlík, J. Votánek |
18. 03. |
2. kolo ligy juniorů „A“ |
Cheb |
Miloslav Polanský |
J. Šedlbauer, P. Stanislav, S. Rychnavský, J. Jílek |
18. 03. |
2. kolo ligy juniorů „B“ |
Bohumín |
Jaroslav Thér |
L. Prohlová, J. Kubík, B. Gospoš, K. Prohl jr., K. Prohl |
18. 03. |
2. kolo ligy juniorů „C“ |
Holešov |
Ladislav Doležal |
D. Kolář, J. Kolář, P. Navrátil, J. Brázdil |
25. 03. |
1. kolo ligy mlž+stž „A“ |
Rotava |
Miloslav Polanský |
A.Kocur, J. Jílek, P. Stanislav, P. Hudeček, Borolič, J. Šedlbauer, V. Manhrt, M. Podšer |
25. 03. |
1. kolo ligy ml+stž „B“ |
Bohumín |
Jaroslav Thér |
R. Faja, M. Foltyn, H. Stružka, M. Cichý, K. Prohl jr., K. Prohl |
25. 03. |
1. kolo ligy mlž+stž „C“ |
Zlín |
Jaroslav Janeba |
J. Kaláčová, I. Tomalová, J. Votánek, Hofbauer, Juřica |
08. 04. |
2. kolo ligy juniorek |
Bohumín |
Petra Klimparová |
L. Prohlová, J. Thér. M. Foltyn, K. Prohl jr. |
22. 04. |
2. kolo I. ligy žen |
Brno |
Jaromír Jílek |
Orságová, T. Poles, Z. Klusák, Sekanina, O. Látal |
22. 04. |
2. kolo II. ligy žen |
Plzeň |
Václav Zázvorka |
D. Lokingpová, D. Šanda, Vodička, A. Smolák |
29. 04. |
2. kolo ligy mlž+stž „A“ |
Sokolov |
Václav Zázvorka |
P. Kocurová, M. Polanský, J. Jílek, P. Stanislav, V. Manhart, Borolič, A. Kocur, M. Podšer |
29. 04. |
2. kolo ligy mlž+stž „B“ |
Ostrava |
Martin Kubík |
M. Poláková, L. Lozová, J. Kubík, T. Poles, P. Janák, R. Faja |
29. 04. |
2. kolo ligy mlž+stž „C“ |
Zlín |
Jaroslav Janeba |
J. Votánek, L. Hofbauer, P. Jančík, A. Rýc |
13. 05. |
2. kolo I. ligy mužů |
Bohumín |
Jaroslav Thér |
P. Klimparová, M. Kubík, H. Stružka, B. Gospoš, K. Prohl jr. JURY: L. Prohlová, M. Foltyn, K. Prohl |
13. 05. |
2. kolo II. ligy „A“ |
Cheb |
Jaromír Jílek |
V. Věžníková, M. Polanský, V. Zázvorka, D. Kováč, M. Pech |
13. 05. |
2. kolo II. ligy „B“ |
N. Hrozenkov |
Marie Orságová |
I.Saranová, H. Korytářová, A. Špidlík, J. Votánek, O. Kužílek |
20.-21. 05. |
Mis. ČR Masters |
Brno |
Jaromír Jílek |
S. Hertlová, J. Kaláčová, I. Tomalová, T. Poles, D. Kolář, D. Kolář jr., J. Kolář, P. Navrátil, |
27. 05. |
2. kolo III. ligy „A“ |
Sokolov |
Václav Zázvorka |
V. Věžníková, P. Kocurová, J. Jílek, A. Kocur, V. Manhart, Borolič, M. Šváb, J. Brodský |
27. 05. |
2. kolo III. ligy „B“ |
Brno |
Jarmila Kaláčová |
S. Hertlová, J. Janeba, J. Votánek, Hofbauer, P. Jančík, A. Špidlík, O. Kužílek, M. Mandát |
03. 06. |
Mis. ČR WJ-17, 20+MJ-17 |
Příbor |
Miroslav Burgár |
I. Saranová, P. Klimparová, H. Korytářová, S. Lepíková, S. Burgár, T. Poles, J. Honč, J. Kubík JURY: R. Sattková, J. Jílek, M. Kubík, B. Gospoš |
17. 06. |
Mis. ČR stž |
Holešov |
Jaromír Jílek |
I.Tomalová, D. Kolář, T. Poles, P. Navrátil, J. Janeba, L. Hofbauer, J. Brázdil, D. Kolář jr. JURY: J. Kaláčová, L. Doležal, A. Špidlík, K. Prohl |
01.07. |
MT CEFTA V4 |
Horní Suchá |
? |
? |
Dne 1. 7. 2017 v Horní Suché proběhne MT CEFTA olympijských nadějí juniorů do 18 let zemí V4. Celkem 13 rozhodčích bude nominováno na základě jejich výkonnosti z I. pololetí. Nominace bude oznámena do 27. 5. 2017.
Zpracoval: J. Jílek předseda komise rozhodčích ČSV