Český svaz vzpírání
 

Pořadí oddílů v roce 2006

Pořadí oddílů v mistrovství České republiky jednotlivců 2006

Poř.

Oddíl

ml. žáci

st. žáci

muži J-17

muži J-20

muži

muži Mast.

ženy J-17

ženy J-20

ženy

ženy Mast.

 Σ 2006

1.

Sokol M.Ostrava

15

10

4

1

14

19

-

14

30

14

121

2.

Rotas Rotava

21

39

11

4

12

25

-

-

-

-

112

3.

SKV Baník Havířov

39

22

31

12

-

7

-

-

-

-

111

4.

Lonka Příbor

27

6

8

11

3

28

-

-

12

14

109

5.

TJ Bohumín Bonatrans

-

10

16

14

22

28

5

-

12

-

107

6.

Sokol Zlín

-

15

8

18

5

33

-

-

12

14

105

7.

Baník Sokolov

10

11

14

21

16

17

-

7

5

-

101

8.

Glaverbel Teplice

9

5

7

13

12

51

-

-

-

-

97

9.

Sokol Nový Hrozenkov

8

6

3

13

7

12

12

7

3

7

78

10.

SOUZ Boskovice

23

17

19

10

7

-

-

-

-

-

76

11.

Vyšehrad Praha

-

-

-

-

-

45

-

-

-

-

45

12.

Lokomotiva Cheb

-

-

-

5

-

21

-

7

7

-

40

13.

PSKO Praha

-

-

-

-

12

14

-

-

12

-

38

14.

Sokol Lázně Bohdaneč

4

-

-

-

-

-

21

7

4

-

36

15.

TJ Holešov

7

3

2

2

2

7

-

5

3

-

31

16.

Slavoj Plzeň 1899

-

-

-

-

4

26

-

-

-

-

30

17.

Bohemians Praha

-

-

-

-

-

25

-

-

-

-

25

18.

VTŽ Chomutov

-

9

8

-

-

5

-

-

-

-

22

19.

Sokol Brno Obřany

-

-

-

-

-

21

-

-

-

-

21

20.

TJ Šumperk

-

-

1

-

-

12

-

-

-

7

20

21.-22.

Sokol Karolinka

-

-

7

7

5

-

-

-

-

-

19

21.-22.

Sokol Žďárná

-

12

-

-

-

-

7

-

-

-

19

23.

Tatra Kopřivnice

-

6

1

10

-

-

-

-

-

-

17

24.-25.

TŽ Třinec

-

-

2

3

-

7

-

-

-

-

12

24.-25.

Start VD Plzeň

-

-

-

-

3

9

-

-

-

-

12

26.

Nová Role

-

-

-

-

-

8

-

-

-

-

8

27.

Sokol Plzeň 1

-

-

-

-

-

7

-

-

-

-

7

28.

OPC Plzeň

-

-

-

-

-

3

-

-

-

-

3

Hodnocení v soutěžích jednotlivců 1.-6. místo : 7-5-4-3-2-1 bod

Pořadí oddílů v hodnocení mistrovství České republiky družstev 2006  

Poř.

Oddíl

Mladší žáci

Starší žáků

Junioři

Ženy

Muži

Masters

Celkem 2006

1.

TJ Bohumín Bonatrans

-

7

4

5

6

7

29

2.

SKV Baník Havířov

7

5

8

-

8

-

28

3.

Sokol Zlín

-

3

5

3

8

25

4.

Sokol Moravská Ostrava

6

-

-

7

4

5

22

5.

Baník Sokolov

4

2

7

-

5

1

19

6.

SOUZ Boskovice

8

6

-

-

-

-

14

7.

Rotas Rotava

-

12

-

-

-

-

12

8.

Lokomotiva Cheb

-

-

6

-

-

3

9

9.

Sokol Nový  Hrozenkov

-

-

-

8

-

-

8

10.

TŽ Třinec

-

-

-

-

7

-

7

11.

Glaverbel Teplice

3

-

-

-

-

4

7

12.

Vyšehrad Praha

-

-

-

-

-

6

6

13.

Lonka Příbor

5

-

-

-

-

-

5

14.

Sokol Bohdaneč

-

-

-

4

-

-

4

15.-16.

Tatra Kopřivnice

-

-

3

-

-

-

3

15.-16.

TJ Holešov

-

-

-

3

-

-

3

17.

Sokol Brno Obřany

-

-

-

-

-

2

2

Hodnocení v soutěžích družstev 1.-8. místo : 8-7-6-5-4-3-2-1 bod

Pořadí neúspěšnějších oddílů v roce 2006    

Poř.

Oddíl

Jednotlivci

Družstva

Celkem

1. Sokol Moravská Ostrava

121

22

143

2. SKV Baník Havířov

111

28

139

3. TJ Bohumín Bonatrans

107

29

136

4. Sokol Zlín

105

25

130

5. Rotas Rotava

112

12

124

6. Baník Sokolov

101

19

120

7. Lonka Příbor

109

5

114

8. Glaverbel Teplice

97

7

104

9. SOUZ Boskovice

76

14

90

10. Sokol Nový Hrozenkov

78

8

86

11. Vyšehrad Praha

45

6

51

12. Lokomotiva Cheb

40

9

49

13. Sokol Lázně Bohdaneč

36

4

40

14. PSKO Praha

38

-

38

15. TJ Holešov

31

3

34

16. Slavoj Plzeň 1899

30

-

30

17. Bohemians Praha

25

-

25

18. Sokol Brno Obřany

21

2

23

19. VTŽ Chomutov

22

-

22

20.-21. TJ Šumperk

20

-

20

20.-21. Tatra Kopřivnice

17

3

20

22.-24. Sokol Karolinka

19

-

19

22.-24. Sokol Žďárná

19

-

19

22.-24. TŽ Třinec

12

7

19

25. Start VD Plzeň

12

-

12

26. Nová Role

8

-

8

27. Sokol Plzeň 1

7

-

7

28. OPC Plzeň

3

-

3

 

  1. Nejčtenější články
  2. Poslední články

46. Mistrovství ČR Masters 2024 - výsledky

28.04.2024 Hits:782 Masters

Termín: 27. - 28. 4. 2024, místo: Sokolovna TJ Sokol Vyšehrad

2. kolo 2. ligy mužů a žen 2024 - výsledky

05.05.2024 Hits:497 ČSV

Muži: termín: 4.5.2024, místo: TJ Slavoj 1899 Plzeň, UF Olomouc, TAK Hellas BrnoŽeny: termín: A...

Startovní listina ME mládeže do 15 a 17 let

19.04.2024 Hits:324 EWF

Ve dnech 15. – 23. 6. 2024 se bude v Soluni konat mistrovství Evropy nejmladších věkových kateg...

2. kolo 1. ligy mužů 2024 - výsledky

21.04.2024 Hits:291 ČSV

Vítězí opět Holešov Vzpěračský víkend 2. kola I. ligy mužů a I. ligy žen začal v sobotu v ...

2. kolo 1. ligy žen 2024 - výsledky

21.04.2024 Hits:287 ČSV

Zvítězila Ostrava!!! V neděli pokračoval vzpěračský víkendový svátek v Ostravě, o který se zas...

České rekordy Masters k 22.4.2024

22.04.2024 Hits:286 Masters

Ve dnech 27. – 28. 4. 2024 se bude v Praze na Vyšehradě konat 45. mistrovství České republiky v...

2. kolo 2. ligy mužů a žen 2024 - dodatky rozpisů

25.04.2024 Hits:229 Rozpisy soutěží

Muži: termín: 4.5.2024, místo: TJ Slavoj 1899 Plzeň, UF Olomouc, TAK Hellas BrnoŽeny: termín: A...

Bruno Matykiewicz

25.04.2024 Hits:166 Informace

(*21. 4. 1959 Stonava)

VT reprezentace 15 a 17 letých v Bobrově

25.04.2024 Hits:152 Informace

Naše nejmladší část reprezentace se připravovala v Bobrově na Slovensku od 21 do 25.4. 2024V příprav...

Slavoj Plzeň 1899 - 125 let nás zavazuje!

21.04.2024 Hits:152 Oddíly

Připadá nám to jako nedávno, když jsme při naší Grand Prix v roce 2019 slavili výročí 120 let trvání...

Mistrovství světa mládeže do 17 let

01.05.2024 Hits:145 Informace

Dne 25. 4. 2024 na svých webových stránkách IWF zveřejnila aktualizovanou startovní listinu mistrovs...

Majstrovstvá SR veteránov 2024

01.05.2024 Hits:134 Masters

Mistrovství Slovenska kategorie Masters se konalo 20. 4. 2024 tradičně v Hlohovci a zúčastnili se ho...

Naši v zahraničí

28.04.2024 Hits:131 Ostatní

V sobotu se v Německu konalo finále I. a II. Oberligy. Ve finále II. ligy startovali naši ...

Olympijský ranking

09.05.2024 Hits:128 IWF

Dne 8. 5. 2024 na svých webových stránkách zveřejnila IWF oficiální OLYMPIC QUALIFICATION RANKING. O...

2. kolo ligy ml. a st. žáků 2024 - dodatek

07.05.2024 Hits:124 Rozpisy soutěží

Termín: 18.5.2024, místo: TJ Chomutov, SKV B. Bohumín, ASK T. Kopřivnice

Usnesení Valné hromady spolku Český svaz vzpírání

14.05.2024 Hits:115 Valná hromada

konané dne 8. 5. 2024 v Praze

MČR juniorů a juniorek do 17 let 2024 - dodatek rozpisu

12.05.2024 Hits:107 Rozpisy soutěží

Termín: 1.6.2024, místo: Zlín

Dvojnásobný mistr Evropy zahynul

07.05.2024 Hits:106 Informace

Na Ukrajině při obraně své vlasti zemřel dvojnásobný mistr Evropy z let 2016 a 2017 Oleksandr P...

Zveme Vás na historicky první otevřený dětský tábor

12.05.2024 Hits:70 Informace

Tábor je vhodný pro vzpěrače i nevzpěrače. Účastníci se můžou těšit na táborovou hru, sportovní i sp...

Mistrovství světa mládeže do 17 let v Limě

15.05.2024 Hits:70 IWF

IWF vydala finální startovní listiny světového šampionátu nejmladší kategorie. Na start se postaví c...

Víte že (1) …

17.05.2024 Hits:39 Historie

Občas budeme pod značkou "Víte že ..."  publikovat zajímavosti z historie vzpírání. Jediným, k...

Víte že (1) …

17.05.2024 Hits:39 Historie

Občas budeme pod značkou "Víte že ..."  publikovat zajímavosti z historie vzpírání. Jediným, k...

Mistrovství světa mládeže do 17 let v Limě

15.05.2024 Hits:70 IWF

IWF vydala finální startovní listiny světového šampionátu nejmladší kategorie. Na start se postaví c...

Usnesení Valné hromady spolku Český svaz vzpírání

14.05.2024 Hits:115 Valná hromada

konané dne 8. 5. 2024 v Praze

Zveme Vás na historicky první otevřený dětský tábor

12.05.2024 Hits:70 Informace

Tábor je vhodný pro vzpěrače i nevzpěrače. Účastníci se můžou těšit na táborovou hru, sportovní i sp...

MČR juniorů a juniorek do 17 let 2024 - dodatek rozpisu

12.05.2024 Hits:107 Rozpisy soutěží

Termín: 1.6.2024, místo: Zlín

Olympijský ranking

09.05.2024 Hits:128 IWF

Dne 8. 5. 2024 na svých webových stránkách zveřejnila IWF oficiální OLYMPIC QUALIFICATION RANKING. O...

Dvojnásobný mistr Evropy zahynul

07.05.2024 Hits:106 Informace

Na Ukrajině při obraně své vlasti zemřel dvojnásobný mistr Evropy z let 2016 a 2017 Oleksandr P...

2. kolo ligy ml. a st. žáků 2024 - dodatek

07.05.2024 Hits:124 Rozpisy soutěží

Termín: 18.5.2024, místo: TJ Chomutov, SKV B. Bohumín, ASK T. Kopřivnice

2. kolo 2. ligy mužů a žen 2024 - výsledky

05.05.2024 Hits:497 ČSV

Muži: termín: 4.5.2024, místo: TJ Slavoj 1899 Plzeň, UF Olomouc, TAK Hellas BrnoŽeny: termín: A...

Mistrovství světa mládeže do 17 let

01.05.2024 Hits:145 Informace

Dne 25. 4. 2024 na svých webových stránkách IWF zveřejnila aktualizovanou startovní listinu mistrovs...

Majstrovstvá SR veteránov 2024

01.05.2024 Hits:134 Masters

Mistrovství Slovenska kategorie Masters se konalo 20. 4. 2024 tradičně v Hlohovci a zúčastnili se ho...

46. Mistrovství ČR Masters 2024 - výsledky

28.04.2024 Hits:782 Masters

Termín: 27. - 28. 4. 2024, místo: Sokolovna TJ Sokol Vyšehrad

Naši v zahraničí

28.04.2024 Hits:131 Ostatní

V sobotu se v Německu konalo finále I. a II. Oberligy. Ve finále II. ligy startovali naši ...

VT reprezentace 15 a 17 letých v Bobrově

25.04.2024 Hits:152 Informace

Naše nejmladší část reprezentace se připravovala v Bobrově na Slovensku od 21 do 25.4. 2024V příprav...

Bruno Matykiewicz

25.04.2024 Hits:166 Informace

(*21. 4. 1959 Stonava)

2. kolo 2. ligy mužů a žen 2024 - dodatky rozpisů

25.04.2024 Hits:229 Rozpisy soutěží

Muži: termín: 4.5.2024, místo: TJ Slavoj 1899 Plzeň, UF Olomouc, TAK Hellas BrnoŽeny: termín: A...

České rekordy Masters k 22.4.2024

22.04.2024 Hits:286 Masters

Ve dnech 27. – 28. 4. 2024 se bude v Praze na Vyšehradě konat 45. mistrovství České republiky v...

2. kolo 1. ligy žen 2024 - výsledky

21.04.2024 Hits:287 ČSV

Zvítězila Ostrava!!! V neděli pokračoval vzpěračský víkendový svátek v Ostravě, o který se zas...

Slavoj Plzeň 1899 - 125 let nás zavazuje!

21.04.2024 Hits:152 Oddíly

Připadá nám to jako nedávno, když jsme při naší Grand Prix v roce 2019 slavili výročí 120 let trvání...

2. kolo 1. ligy mužů 2024 - výsledky

21.04.2024 Hits:291 ČSV

Vítězí opět Holešov Vzpěračský víkend 2. kola I. ligy mužů a I. ligy žen začal v sobotu v ...

Startovní listina ME mládeže do 15 a 17 let

19.04.2024 Hits:324 EWF

Ve dnech 15. – 23. 6. 2024 se bude v Soluni konat mistrovství Evropy nejmladších věkových kateg...