Termín: 03.09.2010, místo: Wroclaw
Junioři do 15 let (13 závodníků) |
1. |
Dereň Mieczyslaw |
1995 |
68,4 |
Polwica Wierzbno |
90 |
95 |
100 |
110 |
118 |
122 |
213 |
286,6341 |
2. |
Szatkowski Mateusz |
1996 |
56,5 |
Polwica Wierzbno |
65 |
70 |
73 |
81 |
90 |
96 |
166 |
255,4408 |
3. |
Juhasz Dawid |
1995 |
68,5 |
Maďarsko |
75 |
80 |
82 |
95 |
98 |
100 |
180 |
242,0100 |
6. |
Hofbauer Lukáš |
1997 |
61,2 |
Sokol Zlín |
60 |
62 |
64 |
80 |
83 |
85 |
149 |
216,1245 |
7. |
Gasior Jaromír |
1997 |
52,4 |
Bonatrans Bohumín |
55 |
58 |
60 |
63 |
67 |
67 |
123 |
200,9205 |
Junioři do 17 let (11 závodníků) |
1. |
Gasior Jan |
1993 |
68,6 |
Bonatrans Bohumín |
95 |
95 |
105 |
115 |
123 |
123 |
220 |
295,5010 |
2. |
Gorelnisk Kasper |
1994 |
64,0 |
Slask Wroclaw |
90 |
90 |
95 |
110 |
115 |
- |
205 |
288,2300 |
3. |
Ostapski Pawel |
1994 |
69,9 |
Tutan Otawa |
80 |
85 |
90 |
105 |
110 |
- |
195 |
258,8605 |
5. |
Stuchlík Josef |
1993 |
70,4 |
Sokol Zlín |
83 |
85 |
85 |
102 |
106 |
108 |
193 |
255,0881 |
7. |
Janíček Michal |
1994 |
62,6 |
Bonatrans Bohumín |
75 |
78 |
81 |
90 |
93 |
93 |
168 |
239,8368 |
9. |
Sedláček Eduard |
1994 |
69,4 |
Bonatrans Bohumín |
70 |
77 |
81 |
85 |
92 |
97 |
169 |
225,3615 |
Junioři do 20 let (9 závodníků) |
1. |
Mason Rafal |
1992 |
67,8 |
Relax Oborniki |
105 |
- |
- |
130 |
- |
- |
235 |
318,0255 |
2. |
Koszykowski Kamil |
1991 |
75,4 |
Tutan Otawa |
100 |
105 |
110 |
130 |
135 |
140 |
250 |
317,2250 |
3. |
Kusztelak Patryk |
1992 |
70,0 |
Relax Oborniky |
100 |
105 |
108 |
120 |
126 |
126 |
225 |
298,4175 |
6. |
Hořák Ladislav |
1993 |
85,8 |
Sokol Zlín |
89 |
92 |
95 |
102 |
107 |
109 |
204 |
241,8624 |
9. |
Sobala Jakub |
1992 |
78,1 |
Bonatrans Bohumín |
60 |
64 |
64 |
80 |
84 |
87 |
151 |
187,8893 |
Juniorky do 17 let (4 závodnice) |
1. |
Szostak Kataryna |
1993 |
63,6 |
Polkowice |
70 |
75 |
79 |
95 |
100 |
100 |
170 |
210,0690 |
2. |
Gasiorová Hana |
1993 |
55,8 |
Bonatrans Bohumín |
55 |
58 |
61 |
65 |
69 |
71 |
130 |
175,6690 |
3. |
Binkowska Ewa |
1993 |
70,6 |
Slask Wroclaw |
55 |
58 |
61 |
70 |
74 |
77 |
132 |
153,6084 |
Juniorky do 20 let a ženy (6 závodnic) |
1. |
Ostapska Kataryna |
1988 |
63,9 |
B.Podleska |
80 |
85 |
- |
105 |
108 |
110 |
193 |
237,7953 |
2. |
Krumin Joanna |
1992 |
68,3 |
Slask Wroclaw |
70 |
75 |
79 |
90 |
95 |
98 |
170 |
201,4160 |
3. |
Sobteray Magdolena |
1989 |
54,2 |
Talent Wroclaw |
50 |
52 |
54 |
68 |
70 |
70 |
120 |
165,7680 |
5. |
Pokorná Martina |
1992 |
71,1 |
Bonatrans Bohumín |
48 |
51 |
53 |
67 |
70 |
72 |
121 |
140,2874 |
6. |
Páralová Michaela |
1992 |
57,3 |
Sokol Zlín |
37 |
40 |
42 |
49 |
52 |
55 |
97 |
128,5638 |
České rekordy: |
Hana Gasiorová |
Bonatrans Bohumín |
J-17 let |
HK do 58 kg |
trh |
58, 61 kg |
Hana Gasiorová |
Bonatrans Bohumín |
J-17 let |
HK do 58 kg |
nadhoz |
69 kg |
Hana Gasiorová |
Bonatrans Bohumín |
J-17 let |
HK do 58 kg |
dvojboj |
126, 130 kg |
Pořadí družstev (hodnoceno 9 družstev) |
1. |
Relax Oborniki |
1.190,36 |
2. |
Polwica Wilryno |
1.151,13 |
3. |
Slask Wroclaw |
1.107,49 |
4. |
Bonatrans Bohumín |
1.081,68 |
7. |
Sokol Zlín |
972,19 |
Startovali zástupci Bohumína a Zlína. V dresu Bohumína nastoupili v hostování Michal Janíček (Ostrava) a Martina Pokorná (Havířov). V dresu Zlína hostovala Michaela Páralová ze Žďárné (Boskovic). Startovali závodníci Polska, Maďarska a Česka.