Únor | ||
---|---|---|
12. |
1. kolo ligy ml. a st. žáků |
Teplice, Havířov, Holešov |
19. |
1. kolo ligy juniorů |
Rotava, Bohumín |
26. |
Mis. Zlínského kraje mužů, jun. do 23 let, veteránů |
Nový Hrozenkov |
Březen | ||
12. |
VH ČSV |
Praha |
19. |
1. kolo ligy žen |
Nový Hrozenkov |
26. |
1. kolo I. ligy mužů |
Bohumín |
Duben | ||
02. |
1. kolo II. ligy mužů |
Rotava, Holešov |
09. |
2. kolo ligy ml. a st. žáků |
Rotava, Bohumín, Boskovice |
09.-17. |
ME mužů a žen |
Kazaň (RUS) |
16.-17. |
Mistrovství ČR Masters |
Meziboří |
23. |
Velikonoce |
|
30. |
Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let |
Bohumín |
Květen | ||
07. |
2. kolo II. ligy mužů |
Sokolov, Nový Hrozenkov |
08.-14. |
MS juniorů do 17 let |
Lima (PER) |
14. |
2. kolo ligy juniorů |
Plzeň, Havířov |
21. |
2. kolo I. ligy mužů, MVC Zlínského kraje |
Sokolov, Zlín |
28. |
2. kolo ligy žen |
Plzeň |
28.05.-04.06. |
ME Masters |
Heinsheim (GER) |
Červen | ||
11. |
Mistrovství ČR starších žáků |
Boskovice |
18.-19. |
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek do 23 let |
Praha |
28.06.-09.07. |
MS juniorů do 20 let |
Penang (MAS) |
Červenec | ||
01-03. |
Turnaj zemí V-4 do 18 let |
Slovensko |
30. |
Hexagonal |
Nový Hrozenkov |
Srpen | ||
12.-22. |
Universiáda |
Shenzen (CHN) |
21.-28. |
ME juniorů do 17 let |
Ciechanow (POL) |
Září | ||
10. |
VC Sokolova |
Sokolov |
10.-18. |
ME juniorů do |
Bukurešť (RUM) |
10.-20. |
Evropské hry Masters |
Lignano (ITA) |
24. |
3. kolo ligy ml. a st. žáků |
Sokolov, Ostrava, Zlín |
24. |
VC Bohumína, Pohár města Zlína, VC Meziboří |
Bohumín, Zlín, Meziboří |
Říjen | ||
01. |
Česko- Slovenský pohár |
|
08. |
3. kolo ligy juniorů |
Sokolov, Nový Hrozenkov |
15. |
4. kolo ligy ml. a st. žáků |
Rotava, Havířov, Sokolov |
15. |
VC Holešova v nadhozu |
Holešov |
22. |
3. kolo I. ligy mužů |
Havířov |
29. |
3. kolo ligy žen |
Ostrava |
29.10.-05.11. |
MS Masters |
Limassol |
Listopad | ||
05. |
3. kolo II. ligy mužů |
Teplice, Třinec |
11.-20. |
MS mužů a žen |
Paříž (FRA) |
12. |
Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let |
Havířov |
19. |
Mistrovství ČR ml. žáků + finále ligy ml. žáků |
Holešov |
19. |
Kvilifikace do 1. ligy |
|
26. |
Finále ligy juniorů |
|
Prosinec | ||
03. |
Finále ligy starších žáků |
|
03. |
Kvalifikace do 2. ligy |
|
10. |
Vánoční pohár města Zlína |
Zlín |
17. |
Pohár starosty města Boskovice |
Boskovice |
29. |
Silvestrovský pohár |
Nový Hrozenkov |