Leden | ||
---|---|---|
01.01. |
|
|
08.01. |
|
|
15.01. |
|
|
22.01. |
|
|
29.01. |
|
|
Únor | ||
05.02. |
|
|
12.02. |
1. kolo ligy ml. a st. žáků |
Teplice, Havířov, Holešov |
19.02. |
1. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
Rotava, Bohumín |
26.02. |
Mistrovství Zlínského kraje mužů, veteránů a jun. do 23 let |
Nový Hrozenkov |
26.02. |
Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců |
Rotava |
Březen | ||
05.03. |
|
|
12.03. |
VH ČSV |
Praha |
19.03. |
1. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev žen a juniorek |
Nový Hrozenkov |
19.03. |
1. kolo III. ligy mužů sk. A |
Rotava |
26.03. |
1. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů |
Bohumín |
Duben | ||
02.04. |
1. kolo II. ligy mužů |
Rotava, Holešov |
09.04. |
2. kolo ligy ml. a st. žáků |
Sokolov, Bohumín, Boskovice |
09.-17.04. |
ME mužů a žen |
Kazaň (Rusko) |
16.-17.04. |
Mistrovství ČR masters |
Meziboří |
23.04. |
Velikonoce |
|
30.04. |
Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let |
Bohumín |
Květen | ||
07.05. |
2. kolo II. ligy mužů |
Sokolov, N. Hrozenkov |
08.-14.05. |
MS juniorů do 17 let |
Lima (Peru) |
14.05. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
Plzeň, Havířov |
21.05. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů |
Sokolov |
21.05. |
1. kolo III. ligy mužů sk. B |
Zlín |
21.05. |
MVC Zlínského kraje mládeže |
Zlín |
28.05. |
2. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev žen a juniorek |
Plzeň |
28.5.-4.6. |
ME masters |
Heinsheim (Německo) |
Červen | ||
04.06. |
2. kolo III. ligy mužů sk. B |
Příbor |
11.06. |
Mistrovství ČR starších žáků |
Boskovice |
18.-19.06. |
Mezinárodní mistrovství ČR mužů a žen a |
Praha |
|
mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let |
|
25.06. |
|
|
28.6.-9.7. |
MS juniorů do 20 let |
Penang (Malajsie) |
Červenec | ||
01.-03.07. |
Turnaj zemí V 4 do 18 let |
Slovensko |
09.07. |
|
|
16.07. |
|
|
23.07. |
|
|
30.07. |
Hexagonál |
Nový Hrozenkov |
Srpen | ||
06.08. |
|
|
12.-22.08. |
Universiáda |
Shenzen (Čína) |
21.- 28.8. |
ME juniorů do 17 let |
Ciechanow (Polsko) |
27.08. |
|
|
Září | ||
03.09. |
|
|
10.09. |
VC Sokolova |
Sokolov |
10.09. |
VC Bohumína |
Bohumín |
10.-18.09. |
ME juniorů do 20 a 23 let |
Bukurešť (Rumunsko) |
10.-20.09. |
Evropské hry masters |
Lignano (Itálie) |
17.09. |
2. kolo III. ligy mužů sk. A |
Plzeň |
24.09. |
3. kolo ligy ml. a st. žáků |
Sokolov, Ostrava, Zlín |
24.09. |
Pohár města Zlína mládeže |
Zlín |
24.09. |
VC TJ Baník Meziboří |
Meziboří |
Říjen | ||
01.10. |
Česko-slovenský pohár reprezentačních družstev |
Praha |
08.10. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev juniorů |
Sokolov, N. Hrozenkov |
15.10. |
4. kolo ligy ml. a st. žáků |
Rotava, Havířov, Holešov |
15.10. |
VC Holešova v nadhozu |
Holešov |
22.10. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev mužů |
Havířov |
29.10. |
3. kolo ČEZ ligy ve vzpírání družstev žen a juniorek |
Ostrava |
29.10.-5.11. |
MS masters |
Limassol (Kypr) |
Listopad | ||
05.11. |
3. kolo II. ligy mužů |
Teplice, Třinec |
05.-13.11. |
MS seniorů |
Paříž (Francie) |
12.11. |
Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let |
Havířov |
12.11. |
3. kolo III. ligy mužů sk. B |
Brno |
19.11. |
Mistrovství ČR ml. žáků + finále ligy ml. žáků |
Holešov |
19.11. |
Kvalifikace do I. ligy mužů |
|
26.11. |
Finále ligy juniorů |
|
3. kolo III. ligy mužů sk. A |
Meziboří | |
Prosinec | ||
03.12. |
Finále ligy starších žáků |
|
03.12. |
Kvalifikace do II. ligy mužů |
|
03.12. |
TOP 12 |
Havířov |
10.12. |
Vánoční pohár Zlínského kraje |
Zlín |
10.12. |
VC ROTAS strojírny mládeže |
Rotava |
17.12. |
Pohár starosty Města Boskovice |
Boskovice |
24.12. |
|
|
29.12. |
Silvestrovský pohár |
Nový Hrozenkov |
31.12. |
|
|
Schváleno VR ČSV dne 20.1.2011