Odkazy

 

Číst dál...

Český svaz vzpírání připravuje na 30. 1. 2021 seminář trenérů SCM, který se bude konat v Nymburce. Přednášet bude pan Tamás Fehér z Budapešti. V rámci semináře také proběhne, samostatná přednáška ADV. Semináře se mohou zúčastnit i ostatní trenéři, kteří svůj zájem oznámí Ladislavovi Pásztorovi na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

Trenéři, kteří se v seznamu nenašli, pošlou na Český svaz vzpírání k doplnění evidence termín dosažení své kvalifikace. Obratem jim bude vydán nový průkaz trenéra ČSV.

Číst dál...

Na VR ČSV, která se konala dne 3. 12. 2020 v Brně, byly schváleny konečné výsledky mládežnických soutěží družstev. Tabulka výsledků je přiložena. Medaile za 1. – 3. místo, budou předány v průběhu roku 2021. Soutěž 1. ligy mužů nebyla dokončena a výsledky v této kategorii nebudou vyhlášeny. Výsledky lepších národních rekordů z online světového poháru juniorů do 17 let nebyly schváleny. Prosím předsedy oddílu/klubů, prostudujte si návrh soutěžního kalendáře na rok 2021 a další zveřejněné dokumenty. Přihlášku do jednotlivých soutěží a doplnění kalendáře zašlete emailem p. Danieli Kolářovi do 7. 1. 2021 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Číst dál...

Z důvodu nařízení vlády (zákaz sportování a soutěžení ve vnitřních sportovištích) a na základě epidemiologické situace po konzultaci se členy VR ČSV se již do konce roku 2020 neuskuteční žádné vzpěračské soutěže řízené ČSV.

Číst dál...

schválený výkonnou radou dne 2. 10. 2020 v Praze

Číst dál...

Panamerická federace vzpírání organizuje tuto sobotu v 16:00 v Limě online seminář, ve které seznámí rozhodčí a trenéry vzpírání s technickými a soutěžními pravidly. Online seminář bude veden v angličtině, španělštině se simultánním překladem do portugalštiny. V semináři budou přednášet prezident technické komise PAWF Joe Triolo (USA), členka technické komise PAWF Maritza Ortiz (DOM) a člen technické komise IWF Italo Barattini (CHI). Průběh semináře lze sledovat na Zoom a další stream bude k dispozici na kanálu YouTube Panamerické federace vzpírání.

Číst dál...

  

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...